Nagrody KIGE

Nagroda im. Jana Czochralskiego

Nagroda Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki (KIGE) im. Jana Czochralskiego W dniu 15 października 2018 roku, na 124. targach w Ghuangzhou, w stolicy prowincji Guangdong, w Chinach (124.Canton Fair 2018, autumn edition), honorowi Goście (z okazji 100.lecia niepodległości Polski): Bronisław Komorowski, prezydent Polski w latach 2010-2015 i Sławomir Dębowski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki (KIGE), w asyście Xu Jian, ambasadora Chin w Polsce, w latach 2012-2018, wręczyli nagrodę KIGE, im. Jana Czochralskiego. Uhonorowany został Robert Olsztyn, prezes spółki VOLTENO (firma jest częścią prężnie działającej na rynku europejskim Grupy ZIPP), za podjęte inicjatywy gospodarcze w latach 2013-2018.

Wyróżniający i innowacyjny produkt

Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki ma niezwykłą przyjemność co roku ogłosić laureata prestiżowej nagrody „Wyróżniony produkt”. Wybór nigdy nie jest łatwy, ponieważ rynek pełen jest innowacyjnych i doskonałych produktów. Jednak tylko jeden produkt który, wyróżnia się na tle konkurencji może otrzymać to wyjątkowe wyróżnienie. KIGE od lat docenia innowację, jakość i zaangażowanie w tworzenie produktów. Dlatego też nagroda „Wyróżniony produkt” jest dla nas nie tylko sposobnością do uhonorowania wyjątkowych osiągnięć, ale także okazją do podkreślenia, że tylko nieustannie dążenie do doskonalenia i rozwoju może przynieść sukces.

Nagroda prezesa KIGE

Nagroda Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki za Szczególne Osiągnięcia to prestiżowe wyróżnienie przyznawane jednostkom lub osobom, które wykazały się wyjątkowymi osiągnięciami w dziedzinie elektrotechniki i energetyki. Ta nagroda jest znakiem uznania i honoru, nadawanym przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektryki (KIGE), organizację zrzeszającą przedsiębiorstwa i ekspertów z branży elektrotechnicznej.

Certyfikat KIGE

Certyfikat członkostwa Krajowej Izby Gospodarki Elektryki to oficjalny dokument potwierdzający przynależność do tej ważnej instytucji w sektorze energetycznym. Krajowa Izba Gospodarki Elektryki jest organizacją branżową, która skupia przedsiębiorstwa, instytucje i ekspertów związanych z sektorem elektryczności w danym kraju.